TAMIR S.C. PRODUKCJA I SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
 • Lokalizacja
  Pszczyna, Śląskie
 • Czas pracy
  PN-PT: 6-16, SOB: 7-13
 • ZADZWOŃ
  32 212 80 88

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)
HomeO firmie
Home O firmie
 • Step Number
  2010
  Budowa nowej linii produkcyjnej
 • Step Number
  2002
  Udziałowcy Grupy PSB
 • Step Number
  1986
  Założenie firmy
O firmie

Początki naszej firmy sięgają roku 1986, kiedy to w Zabrzu rozpoczęliśmy działalność polegającą na produkcji pustaków żużlobetonowych. Od samego początku stawialiśmy na jakość swoich produktów i usług oraz zadowolenie naszych klientów.

Kolejne lata to systematyczny i stabilny rozwój, który pozwolił na pasmo inwestycji nadających kształt dzisiejszemu obrazowi naszej firmy, między innymi budowę zakładu produkcyjnego i hurtowni w Pszczynie.

W 2002 roku staliśmy się udziałowcami Grupy PSB, która jest największą w Polsce siecią hurtowni budowlanych, skupiającą 369 składów oraz współpracującą z ponad 450 producentami materiałów budowlanych.

Konsekwencja działań oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na osiągnięcie i ugruntowanie znaczącej pozycji na regionalnym rynku materiałów budowlanych.

W dniu dzisiejszym TAMIR to dwa zakłady z trzema liniami produkcyjnymi, własny park maszynowy i transportowy z zapleczem warsztatowym, nowoczesna i kompleksowo zaopatrzona hurtownia materiałów budowlanych, oraz to, co w każdej firmie najważniejsze tj. zgrany zespół kompetentnych i wartościowych pracowników.